Sprawdź naszą ofertę

Moduł hot dog 900 – nastawnyt

Image module
Sprawdź

Moduł hot dog 900 – neutralny

Image module
Sprawdź

Moduł hot dog 900 – 2-drzwiowy

Image module
Sprawdź

Moduł hot dog 900 – 4-szufladowy

Image module
Sprawdź

Pobierz katalog

Zapoznaj się bliżej z ofertą i miej ją zawsze pod ręką. Jeżeli będziesz mieć dodatkowe pytania lub wątpliwości, pamiętaj, że zawsze jesteśmy do Twojej dyspozycji.

Dlaczego warto nas wybrać?

Hot dogi, burgery czy zapiekanki na stałe wpisały się w ofertę stacji benzynowych, sklepów spożywczych czy też obiektów sportowych.
Relatywnie niski koszt stoiska sprzedażowego oraz brak skomplikowanych procedur w przygotowaniu tych przekąsek sprawiają, że coraz więcej przedsiębiorców decyduje się na dodanie ich do swojej oferty.
Wygenerowanie niewielkiej przestrzeni w sklepie, stacji, obiekcie sportowym lub kulturalnym z pewnością przyciągnie nowych klientów oraz wygeneruje zyski.
Nasza firma jest liderem w branży mobilnej sprzedaży oraz przygotowywaniu konceptów gastronomicznych. Bogata oferta, nienaganne wykonanie, jakość oraz wieloletnie doświadczenie sprawiają, że nasze produkty można spotkać w największych sieciach handlowych oraz branży benzynowej.
Niniejszy katalog prezentuje standardową ofertę. Jesteśmy w stanie zaprojektować i wykonać stoiska dopasowane do indywidualnych potrzeb naszych klientów.

Sprawdź naszą ofertę

Pobierz katalog

Zapoznaj się bliżej z ofertą i miej ją zawsze pod ręką.

Jeżeli będziesz mieć dodatkowe pytania lub wątpliwości, pamiętaj, że zawsze jesteśmy do Twojej dyspozycji.

Pobierz katalog
2 740 kB