Sprawdź naszą ofertę  rowerów gastronomicznych

Rower cargo

Image module
Sprawdź

Rower promo

Image module
Sprawdź

Rower basic

Najprostsza wersja naszego roweru. Bez zbędnych dodatków. Dla chcących ograniczyć koszty.
Image module
Sprawdź

Rower standard

Baza wszystkich innych rowerów. Zmień go w kawiarnię, sklepik na kółkach lub punkt informacyjny na targach.
Image module
Sprawdź

Rower do kawy

Najpopularniejsze urządzenie do sprzedaży lodów w Europie
Image module
Sprawdź

Rower hot-dog

Najpopularniejsze urządzenie do sprzedaży lodów w Europie
Image module
Sprawdź

Rower do lodów

Najpopularniejsze urządzenie do sprzedaży lodów w Europie
Image module
Sprawdź
Czy wiesz dlaczego warto być mobilnym? My wiemy. Ty też możesz!
Street food Coraz większe zmiany w miejskim stylu życia i moda na spędzanie czasu poza domem umożliwiają nowe drogi dla rozwoju biznesu. Cały świat oszalał na punkcie street food-u.Kochamy uliczne picie i jedzenie. Punkty mobilnej sprzedaży stały się stałym elementem miejskiego krajobrazu i atrakcją nie tylko dla turystów.
Szukasz pracy idealnej? Coś dla Ciebie mamy..
Co i dla kogo? Rower do sprzedaży kawy, soków, lodów, kanapek, hot-dogów lub czegokolwiek innego byś nie wymyślił to świetny pomysł na pierwszy, własny biznes i przygodę życia. Wymaga mniejszych nakładów finansowych, a co za tym idzie niesie mniejsze ryzyko strat.

Wbrew pozorom nie jest to tylko biznes dla młodych. Przed osobami, które mają dość pracy w korporacji bądź kończą karierę zawodową pojawia się możliwość niezależności finansowej, wyjścia na zewnątrz i cieszenia się świeżym powietrzem przez cały dzień wspierając przy tym ekologiczne trendy, dzięki pojazdom napędzanym siłą własnych mięśni.

Jeżeli jesteś zaś rekinem biznesu i prowadzisz nie jedną działalność gospodarczą – rower będzie dla Ciebie kolejnym ramieniem do zarabiania pieniędzy. Możesz stworzyć całkiem nowy koncept lub satelitę działającej już gastronomii. Największym jednak plusem wynikającym bezpośrednio z mobilności jest fakt, że jeśli Twoje pierwotne miejsce zawiedzie, zawsze możesz przenieść swój rower gastronomiczny gdzie indziej – bo jeżeli klient nie znalazł Ciebie – to Ty znajdziesz klienta!
Rowery gastronomiczne to… Poznaj prawdziwych ludzi z całego świata, którzy prowadzą biznes z roweru gastronomicznego.
Mały rower, wielkie możliwości Rower gastronomiczny to narzędzie, które daje wiele możliwości rozwoju. Jest idealnym narzędziem pracy dla małych przedsiębiorców oraz doskonałym rozwiązaniem do skalowania biznesu dla gigantów.

W prosty sposób możemy dostosować go do własnych potrzeb pod kątem sprzedawanego produktu, oraz z czasem modyfikować.

Jest też powtarzalnym narzędziem pracy, dzięki czemu gwarantuje prostotę w rozwijaniu franczyz i konceptów gastronomicznych
Czerp radość z tego co robisz „Jeżeli będziesz robił to co lubisz, to nie przepracujesz ani jednego dnia w życiu” Wszyscy znamy ten banał… Ale czy nie ma w nim sporo prawdy?

Rower daje możliwość bycia niezależnym. Pracy gdzie chcemy i kiedy chcemy.

Jak w każdym biznesie są też niepowodzenia… Ale kiedy jedno miejsce nie działa – jaki inny biznes można tak łatwo przenieść?
Pracuj gdzie chcesz Wolność. To słowo klucz.Stałe miejsca, eventy, wesela, parki rozrywki, deptaki i wiele więcej…

A może codziennie będziesz w innym miejscu? Dzięki rowerowi gastronomicznemu możesz pracować tam gdzie jest ruch, tam gdzie aktualnie dzieje się najwięcej, tam gdzie są pieniądze!

Jest to niespotykany koncept pod względem możliwości zastosowania i łatwości pracy w nowych miejscach
Jakość i estetyka Nasze rowery od lat są synonimem doskonałości w wykonaniu i najbardziej uznanymi urządzeniami tego typu na rynku.

Dbałość o detale połączona z najnowszą technologią dają efekt, który przyciąga klientów i generuje zyski.

Napęd  elektryczny

W naszych rowerach montujemy napędy elektryczne. Sprawdź ich możliwości!
Gliczarów Górny. Jeden z etapów Tour De Pologne. 5,4 km ostrego podjazdu o nachyleniu sięgającym 16%. Gdzie lepiej moglibyśmy sprawdzić nasz rower?

E-bike to wspaniałe rozwiązanie wspomagające obsługę w trakcie transportu roweru. Silniki montowane centralnie w rowerach gastronomicznych dają niebywałe efekty i w znaczny sposób ułatwiają pracę. Szczególnie polecamy E-bike dla tych, którzy muszą często się przemieszczać. Chcesz sprawdzić jak radzi sobie nasz napęd elektryczny? Przygotowaliśmy dla Ciebie film!

Pobierz katalog z akcesoriami

Do naszych rowerów przygotowaliśmy pełną gamę akcesoriów uzupełniających dzięki którym praca jest sprawna, a Ty masz więcej możliwości na prezentację i sprzedaż produktów. Sprawdź je wszystkie w katalogu.

Akcesoria do rowerów  gastronomicznych

Nasze rowery możesz rozbudować o dowolne akcesoria!
Zobacz jak w łatwy sposób montuje się nasze akcesoria!
To takie proste!
Dobierz je indywidualnie do swoich potrzeb.

Pobierz  katalog rowerów

Zapoznaj się bliżej z ofertą i miej ją zawsze pod ręką. Jeżeli będziesz mieć dodatkowe pytania lub wątpliwości, pamiętaj, że zawsze jesteśmy do Twojej dyspozycji.

Warto  wiedzieć

Sprawdź co nas wyróżnia spośród konkurencji
 • Firma

  Nasza firma działa na rynku polskim od 2007 roku i jest liderem w produkcji rowerów gastronomicznych oraz tworzeniu konceptów sprzedażowych. Posiadamy największą w europie ofertę urządzeń dostosowanych do mobilnej sprzedaży – między innymi mobilną kawiarnię, rower do hot-dogów, rower do lodów.
 • Technologia

  Dzięki rozbudowanemu parkowi maszynowemu, oraz wykorzystaniu najbardziej nowoczesnych dostępnych materiałów na rynku, nasze produkty charakteryzują się wysoką jakością wykonania, dbaniem o detal oraz bezawaryjnością. Nie boimy się też nowych wyzwań, dlatego jeżeli masz swój koncept, który chciałbyś zrealizować – dobrze trafiłeś.
 • Ekologia

  Jako odpowiedzialny przedsiębiorca, oddajemy produkty w 100% przyjazne dla środowiska. Nie stosujemy silników motorowych jako napędów, dzięki czemu nasze rowery nie emitują szkodliwych spalin. Przez miejską dżunglę przemieszczają się wyłącznie dzięki sile naszych nóg.
 • Drewno

  Materiał do obicia skrzyń pochodzi z małych, lokalnych przedsiębiorstw gdzie z szacunkiem podchodzi się do obrabianego produktu i używa wyłącznie drewna ze zrównoważonych upraw. Dzięki zastosowaniu naturalnego forniru na wodoodpornej sklejce i trzykrotnym malowaniu drewno staje się odporne na warunki atmosferyczne i nie ulega deformacji lub tak zwanemu “puchnięciu”.
 • Stal

  Wykorzystujemy wyłącznie stal najwyższej jakości OH18N9, która nie ulega korozji podczas użytkowania. Wszystkie elementy blaszane wycinane są laserowo, co gwarantuje pełną powtarzalność produktu oraz dokładność podczas wykończenia.
 • Malowanie

  Stosujemy technologię farb proszkowych, które nie wymagają dodatku szkodliwych rozpuszczalników. Są całkowicie bezpieczne dla ludzi i środowiska oraz biodegradowalne. Farba, która nie przylegnie do materiału podczas malowania, w całości jest odzyskiwana. Pełna gama kolorów z pelety RAL daje możliwość dopasowania roweru do indywidualnych wymagań klienta.
 • Zasilanie

  Dzięki niezawodnej technologii zasilania mobilnego rowery mogą pracować niezależnie do 48 godzin. Energia pobierana jest z akumulatorów żelowych, które są bezpieczne dla środowiska ze względu na brak emisji szkodliwych oparów kwasu siarkowego. Dzięki szczelnej i wzmocnionej obudowie z ABS, są bezpieczne podczas transportu.

 • Nagrody i certyfikaty

  Nasze rowery dwukrotnie zostały nagrodzone główną nagrodą jako najlepszy produkt w kategorii catering na międzynarodowych targach gastronomicznych EuroGastro. Rowery posiadają atesty Państwowego Zakładu Higieny, dzięki czemu dopuszczone są do kontaktu z żywnością. Zyskały również aprobatę projektowo-wizualną większości architektów miejskich.

Slide

Sprawdź naszą ofertę

Rowery gastronomiczne to….

Poznaj prawdziwych ludzi z całego świata, którzy prowadzą biznes z roweru gastronomicznego.
Image
JG Gastro
Sprawdź i subskrybuj nasz kanał na YouTube
Image

Dlaczego warto być mobilnym?

Street food
Coraz większe zmiany w miejskim stylu życia i moda na spędzanie czasu poza domem umożliwiają nowe drogi dla rozwoju biznesu. Cały świat oszalał na punkcie street food-u.
Kochamy uliczne picie i jedzenie. Punkty mobilnej sprzedaży stały się stałym elementem miejskiego krajobrazu i atrakcją nie tylko dla turystów.
Co i dla kogo?
Rower do sprzedaży kawy, soków, lodów, kanapek, hot-dogów lub czegokolwiek innego byś nie wymyślił to świetny pomysł na pierwszy, własny biznes i przygodę życia. Wymaga mniejszych nakładów finansowych, a co za tym idzie niesie mniejsze ryzyko strat.
Wbrew pozorom nie jest to tylko biznes dla młodych. Przed osobami, które mają dość pracy w korporacji bądź kończą karierę zawodową pojawia się możliwość niezależności finansowej, wyjścia na zewnątrz i cieszenia się świeżym powietrzem przez cały dzień wspierając przy tym ekologiczne trendy, dzięki pojazdom napędzanym siłą własnych mięśni.
Jeżeli jesteś zaś rekinem biznesu i prowadzisz nie jedną działalność gospodarczą – rower będzie dla Ciebie kolejnym ramieniem do zarabiania pieniędzy. Możesz stworzyć całkiem nowy koncept lub satelitę działającej już gastronomii.
Największym jednak plusem wynikającym bezpośrednio z mobilności jest fakt, że jeśli Twoje pierwotne miejsce zawiedzie, zawsze możesz przenieść swój rower gastronomiczny gdzie indziej – bo jeżeli klient nie znalazł Ciebie – to Ty znajdziesz klienta!

Image module

Mały rower, wielkie możliwości

Rower gastronomiczny to narzędzie, które daje wiele możliwości rozwoju. Jest idealnym narzędziem pracy dla małych przedsiębiorców oraz doskonałym rozwiązaniem do skalowania biznesu dla gigantów.

W prosty sposób możemy dostosować go do własnych potrzeb pod kątem sprzedawanego produktu, oraz z czasem modyfikować.

Jest też powtarzalnym narzędziem pracy, dzięki czemu gwarantuje prostotę w rozwijaniu franczyz i konceptów gastronomicznych.

Image module

Czerp radość z tego co robisz

„Jeżeli będziesz robił to co lubisz, to nie przepracujesz ani jednego dnia w życiu”
Wszyscy znamy ten banał… Ale czy nie ma w nim sporo prawdy?

Rower daje możliwość bycia niezależnym. Pracy gdzie chcemy i kiedy chcemy.

Jak w każdym biznesie są też niepowodzenia… Ale kiedy jedno miejsce nie działa – jaki inny biznes można tak łatwo przenieść?

Pracuj gdzie chcesz

Wolność. To słowo klucz.
Stałe miejsca, eventy, wesela, parki rozrywki, deptaki… i wiele więcej…

A może codziennie będziesz w innym miejscu? Dzięki rowerowi gastronomicznemu możesz pracować tam gdzie jest ruch… tam gdzie aktualnie dzieje się najwięcej… tam gdzie są pieniądze…

Jest to niespotykany koncept pod względem możliwości zastosowania i łatwości pracy w nowych miejscach

Image module

Jakość i estetyka

Nasze rowery od lat są synonimem doskonałości w wykonaniu i najbardziej uznanymi urządzeniami tego typu na rynku.

Dbałość o detale połączona z najnowszą technologią dają efekt, który przyciąga klientów i generuje zyski.

Image module

Szukasz pracy idealnej?

Coś dla Ciebie mamy...
Image
JG Gastro
Sprawdź i subskrybuj nasz kanał na YouTube
Image

Do naszych rowerów przygotowaliśmy pełną gamę akcesoriów uzupełniających dzięki którym praca jest sprawna, a Ty masz więcej możliwości na prezentację i sprzedaż produktów. Sprawdź je wszystkie w katalogu.

Akcesoria do rowerów gastronomicznych

Nasze rowery możesz rozbudować o dowolne akcesoria!

Zobacz jak w łatwy sposób montuje się nasze akcesoria!
To takie proste!
Dobierz je indywidualnie do swoich potrzeb.

Image
JG Gastro
Sprawdź i subskrybuj nasz kanał na YouTube
Image
Rower
cargo
Image module

Cargo bike to najbardziej wytrzymały pojazd tego typu dostępny na rynku. Wyposażony w pojemną skrzynię, solidną podstawę i wytrzymałe koła jest doskonałym narzędziem do codziennej pracy.

Sprawdź
Rower
promo
Image module

Promo Bike to idealne narzędzie do promocji, jako stoisko informacyjne lub jako baza do sprzedaży dowolnych produktów.

Sprawdź
Rower
basic
Image module

Najprostsza wersja naszego roweru. Bez zbędnych dodatków. Dla chcących ograniczyć koszty.

Sprwadź
Rower
standard
Image module

Baza wszystkich innych rowerów. Zmień go w kawiarnię, sklepik na kółkach lub punkt informacyjny na targach.

Sprawdź
Rower
do kawy
Image module

Klasyczny wygląd, marzenie tysięcy, maszyna do zarabiania pieniędzy.

Sprawdź
Rower
hot dog
Image module

Przygotowany do sprzedaży setek pysznych hot dogów. Nie wymaga zasilania elektrycznego.

Sprawdź
Rower
do lodów
Image module

Najpopularniejsze urządzenie do sprzedaży lodów w Europie.

Sprawdź

O nas

Image
Firma
Nasza firma działa na rynku polskim od 2007 roku i jest liderem w produkcji rowerów gastronomicznych oraz tworzeniu konceptów sprzedażowych. Posiadamy największą w europie ofertę urządzeń dostosowanych do mobilnej sprzedaży - między innymi mobilną kawiarnię, rower do hot-dogów, rower do lodów.
Image
Technologia
Dzięki rozbudowanemu parkowi maszynowemu, oraz wykorzystaniu najbardziej nowoczesnych dostępnych materiałów na rynku, nasze produkty charakteryzują się wysoką jakością wykonania, dbaniem o detal oraz bezawaryjnością. Nie boimy się też nowych wyzwań, dlatego jeżeli masz swój koncept, który chciałbyś zrealizować - dobrze trafiłeś.
Image
Ekologia
Jako odpowiedzialny przedsiębiorca, oddajemy produkty w 100% przyjazne dla środowiska. Nie stosujemy silników motorowych jako napędów, dzięki czemu nasze rowery nie emitują szkodliwych spalin. Przez miejską dżunglę przemieszczają się wyłącznie dzięki sile naszych nóg.
Image
Drewno
Materiał do obicia skrzyń pochodzi z małych, lokalnych przedsiębiorstw gdzie z szacunkiem podchodzi się do obrabianego produktu i używa wyłącznie drewna ze zrównoważonych upraw. Dzięki zastosowaniu naturalnego forniru na wodoodpornej sklejce i trzykrotnym malowaniu drewno staje się odporne na warunki atmosferyczne i nie ulega deformacji lub tak zwanemu “puchnięciu”.
Image
Stal
Wykorzystujemy wyłącznie stal najwyższej jakości OH18N9, która nie ulega korozji podczas użytkowania. Wszystkie elementy blaszane wycinane są laserowo, co gwarantuje pełną powtarzalność produktu oraz dokładność podczas wykończenia.
Image
Malowanie
Stosujemy technologię farb proszkowych, które nie wymagają dodatku szkodliwych rozpuszczalników. Są całkowicie bezpieczne dla ludzi i środowiska oraz biodegradowalne. Farba, która nie przylegnie do materiału podczas malowania, w całości jest odzyskiwana. Pełna gama kolorów z pelety RAL daje możliwość dopasowania roweru do indywidualnych wymagań klienta.
Image
Zasilanie
Dzięki niezawodnej technologii zasilania mobilnego rowery mogą pracować niezależnie do 48 godzin. Energia pobierana jest z akumulatorów żelowych, które są bezpieczne dla środowiska ze względu na brak emisji szkodliwych oparów kwasu siarkowego. Dzięki szczelnej i wzmocnionej obudowie z ABS, są bezpieczne podczas transportu.
Image
Nagrody i certyfikaty
Nasze rowery dwukrotnie zostały nagrodzone główną nagrodą jako najlepszy produkt w kategorii catering na międzynarodowych targach gastronomicznych EuroGastro. Rowery posiadają atesty Państwowego Zakładu Higieny, dzięki czemu dopuszczone są do kontaktu z żywnością. Zyskały również aprobatę projektowo-wizualną większości architektów miejskich.

Pobierz katalog

Zapoznaj się bliżej z ofertą i miej ją zawsze pod ręką.

Jeżeli będziesz mieć dodatkowe pytania lub wątpliwości, pamiętaj, że zawsze jesteśmy do Twojej dyspozycji.

Pobierz katalog
7 311 kB
Banner imageBanner image
Banner imageBanner image
Banner imageBanner image
Banner imageBanner image

Zobacz jak wygląda JG Gastro od kuchni!

Na naszym instagramie znajdziecie więcej niż inspiracje.
Klient: LEWIATAN

„Moduły do hot dogów to świetne urządzenie, które generuje dodatkowe zyski dla sklepów”

Klient: PKP

„Zaprojektowane i wykonane wózki przez JG Gastro pracują w prawie 40 pociągach. Są solidne i estetycznie wykonane”

Klient: KARCHER

„JG Gastro zaprojektowało i wyposażyło naszą firmową kantynę, w której sprawnie wydajemy kilkadziesiąt posiłków dziennie”

Klient: BP

„Firma JG Gastro dostarczyła sprzęt do ponad 40 stacji w Polsce. Wszystko było na czas. Bez zarzutu”

Klient: WROCŁAW AIRPORT

"Doświadczenie firmy JG Gastro wpływa pozytywnie na współpracę a jakość i efektywność waszych produktów jest bezkonkurencyjna"

Nasze produkty wysyłamy do ponad 50 krajów na świecie

Solidny produkt, dobry design, wiarygodny kontrahent - JG Gastro
Image module

Bądź na bieżąco z aktualnościami

Zapisz się do Newslettera - otrzymasz pełny dostęp do aktualności, nowych produktów i możliwości. To 2 proste kroki - podaj nam swojego maila i kliknij subskrybuj