Dlaczego warto być mobilnym?

Street food
Coraz większe zmiany w miejskim stylu życia i moda na spędzanie czasu poza domem umożliwiają nowe drogi dla rozwoju biznesu. Cały świat oszalał na punkcie street food-u.
Kochamy uliczne picie i jedzenie. Punkty mobilnej sprzedaży stały się stałym elementem miejskiego krajobrazu i atrakcją nie tylko dla turystów.
Co i dla kogo?
Rower do sprzedaży kawy, soków, lodów, kanapek, hot-dogów lub czegokolwiek innego byś nie wymyślił to świetny pomysł na pierwszy, własny biznes i przygodę życia. Wymaga mniejszych nakładów finansowych, a co za tym idzie niesie mniejsze ryzyko strat.
Wbrew pozorom nie jest to tylko biznes dla młodych. Przed osobami, które mają dość pracy w korporacji bądź kończą karierę zawodową pojawia się możliwość niezależności finansowej, wyjścia na zewnątrz i cieszenia się świeżym powietrzem przez cały dzień wspierając przy tym ekologiczne trendy, dzięki pojazdom napędzanym siłą własnych mięśni.
Jeżeli jesteś zaś rekinem biznesu i prowadzisz nie jedną działalność gospodarczą – rower będzie dla Ciebie kolejnym ramieniem do zarabiania pieniędzy. Możesz stworzyć całkiem nowy koncept lub satelitę działającej już gastronomii.
Największym jednak plusem wynikającym bezpośrednio z mobilności jest fakt, że jeśli Twoje pierwotne miejsce zawiedzie, zawsze możesz przenieść swój rower gastronomiczny gdzie indziej – bo jeżeli klient nie znalazł Ciebie – to Ty znajdziesz klienta!

Image module

Mały rower, wielkie możliwości

Rower gastronomiczny to narzędzie, które daje wiele możliwości rozwoju. Jest idealnym narzędziem pracy dla małych przedsiębiorców oraz doskonałym rozwiązaniem do skalowania biznesu dla gigantów.

W prosty sposób możemy dostosować go do własnych potrzeb pod kontem sprzedawanego produktu, oraz z czasem modyfikować.

Jest też powtarzalnym narzędziem pracy, dzięki czemu gwarantuje prostotę w rozwijaniu franczyz i konceptów gastronomicznych.

Czerp radość z tego co robisz

„Jeżeli będziesz robił to co lubisz, to nie przepracujesz ani jednego dnia w życiu”
Wszyscy znamy ten banał… Ale czy nie ma w nim sporo prawdy?

Rower daje możliwość bycia niezależnym. Pracy gdzie chcemy i kiedy chcemy.

Jak w każdym biznesie są też niepowodzenia… Ale kiedy jedno miejsce nie działa – jaki inny biznes można tak łatwo przenieść?

Image module
Image module

Pracuj gdzie chcesz

Wolność. To słowo klucz.
Stałe miejsca, eventy, wesela, parki rozrywki, deptaki… i wiele więcej…

A może codziennie będziesz w innym miejscu? Dzięki rowerowi gastronomicznemu możesz pracować tam gdzie jest ruch… tam gdzie aktualnie dzieje się najwięcej… tam gdzie są pieniądze…

Jest to niespotykany koncept pod względem możliwości zastosowania i łatwości pracy w nowych miejscach

Sprawdź naszą ofertę

Pobierz katalog

Zapoznaj się bliżej z ofertą i miej ją zawsze pod ręką.

Jeżeli będziesz mieć dodatkowe pytania lub wątpliwości, pamiętaj, że zawsze jesteśmy do Twojej dyspozycji.

Pobierz katalog
7 311 kB

Napęd elektryczny

W naszych rowerach montujemy napędy elektryczne. Sprawdź ich możliwości!
Gliczarów Górny. Jeden z etapów Tour De Pologne. 5,4 km ostrego podjazdu o nachyleniu sięgającym 16%. Gdzie lepiej moglibyśmy sprawdzić nasz rower?

E-bike to wspaniałe rozwiązanie wspomagające obsługę w trakcie transportu roweru. Silniki montowane centralnie w rowerach gastronomicznych dają niebywałe efekty i w znaczny sposób ułatwiają pracę. Szczególnie polecamy E-bike dla tych, którzy muszą często się przemieszczać. Chcesz sprawdzić jak radzi sobie nasz napęd elektryczny? Przygotowaliśmy dla Ciebie film!

Image
TV GASTRO
Sprawdź i subskrybuj nasz kanał na YouTube
Image

O nas

Image
Firma
Nasza firma działa na rynku polskim od 2007 roku i jest liderem w produkcji rowerów gastronomicznych oraz tworzeniu konceptów sprzedażowych. Posiadamy największa w europie ofertę urządzeń dostosowanych do mobilnej sprzedaży - miedzy innymi mobilna kawiarnię, rower do hot-dogów, rower do lodów oraz rower do soków.
Image
Technologia
Dzięki rozbudowanemu parkowi maszynowemu, oraz wykorzystaniu najbardziej nowoczesnych dostępnych materiałów na rynku, nasze produkty charakteryzują się wysoką jakością wykonania, dbaniem o detal oraz bezawaryjnością. Nie boimy się też nowych wyzwań, dlatego jeżeli masz swój koncept, który chciałbyś zrealizować - dobrze trafiłeś.
Image
Ekologia
Jako odpowiedzialny przedsiębiorca, oddajemy produkty w 100% przyjazne dla środowiska. Nie stosujemy silników motorowych jako napędów, dzięki czemu nasze rowery nie emitują szkodliwych spalin. Przez miejską dżunglę przemieszczają się wyłącznie dzięki sile naszych nóg.
Image
Drewno
Materiał do obicia skrzyń pochodzi z małych, lokalnych przedsiębiorstw gdzie z szacunkiem podchodzi się do obrabianego produktu i używa wyłącznie drewna ze zrównoważonych upraw. Dzięki zastosowaniu naturalnego forniru na wodoodpornej sklejce i trzykrotnym malowaniu drewno staje się odporne na warunki atmosferyczne i nie ulega deformacji lub tak zwanemu “puchnięciu”.
Image
Stal
Wykorzystujemy wyłącznie stal najwyższej jakości OH18N9, która nie ulegną korozji podczas użytkowania. Wszystkie elementy blaszane wycinane są laserowo, co gwarantuje pełną powtarzalność produktu oraz dokładność podczas wykończenia.
Image
Malowanie
Stosujemy technologię farb proszkowych, które nie wymagają dodatku szkodliwych rozpuszczalników. Są całkowicie bezpieczne dla ludzi i środowiska, oraz biodegradowalne. Farba, która nie przylegnie do materiału podczas malowania, w całości jest odzyskiwana. Pełna gama kolorów z pelety RAL daje możliwość dopasowania roweru do indywidualnych wymagań klienta.
Image
Zasilanie
Dzięki niezawodnej technologii zasilania mobilnego rowery mogą pracować niezależnie do 48 godzin. Energia pobierana jest z akumulatorów żelowych, które są bezpieczne dla środowiska ze względu na brak emisji szkodliwych oparów kwasu siarkowego. Dzięki szczelnej i wzmocnionej obudowie z ABS, są bezpieczne podczas transportu. Instalację można połączyć z panelami solarnymi, dzięki czemu nasz rower staje się jeszcze bardziej niezależny i przyjazny dla środowiska.
Image
Nagrody i certyfikaty
Nasze rowery dwukrotnie zostały nagrodzone główną nagrodą jako najlepszy produkt w kategorii catering na międzynarodowych targach gastronomicznych EuroGastro. Rowery posiadają atesty Państwowego Zakładu Higieny, dzięki czemu dopuszczone są do kontaktu z żywnością. Zyskały również aprobatę projektowo-wizualną większości architektów miejskich.

Akcesoria

Nasze rowery możesz rozbudować o dowolne akcesoria, dzięki którym w łatwy sposób wyeksponujesz swoje produkty i zwiększysz zyski.
Do wyboru kilka rodzajów ekspozytorów, kosz na śmieci, wieszaki na chipsy lub batony oraz witryny.
Nie zapominamy też o reklamie – podświetlany kaseton lub stelaż z waszym logo z pewnością dodadzą uroku i przyciągną klientów.

Akcesoria do rowerów gastronomicznych

Nasze rowery możesz rozbudować o dowolne akcesoria!

Zobacz jak w łatwy sposób montuje się nasze akcesoria!
To takie proste!
Dobierz je indywidualnie do swoich potrzeb.

Image
TV GASTRO
Sprawdź i subskrybuj nasz kanał na YouTube
Image

Opcje wykonania

Dostępne kolory drewna

Wodoodporna sklejka, fornirowana
Image
Mahoń
Image
Brąz

Dostępne kolory dachu materiałowego

Cordura podgumowana
Image
Czerń
Image
Brąz
Image
Cappuccino
Image
Biel

Najbardziej uniwersalny rower gastronomiczny

Mobilna kwiaciarnia? Prosecco bar na weselu? Kawa? Ciasta? Lody? Soki?
Czy wiecie, że nasz rower jest najbardziej uniwersalnym tego typu urządzeniem na świecie?
3 wielkości wykonania, 3 rodzaje obudowy, setki wariantów kolorystycznych, dziesiątki akcesoriów!
Zobacz film i przekonaj się sam!

Image
TV GASTRO
Sprawdź i subskrybuj nasz kanał na YouTube
Image

Transport i zabezpieczenie przed deszczem

W celu zabezpieczenia rowerów podczas transportu, pakujemy je w specjalnie przygotowane skrzynie. Dzięki takiemu rozwiązaniu, mamy pewność, że nie zostaną uszkodzone i dojadą do celu w idealnym stanie.

Aby zapewnić możliwość pracy w deszczowe dni, zaprojektowaliśmy specjalny komplet zasłon wykonanych z podgumowanej Cordury. Całość tworzą dwa boczne elementy, które z łatwością można zwinąć pod dach i zawiązać oraz część tylna osłaniająca sprzedawcę. Zasłony nie tylko zabezpieczają przed deszczem, ale są również idealną powierzchnią reklamową

FAQ

Najczęściej zadawane pytania
 1. Działalność gospodarcza obejmująca PKD 56.10.B (ruchome placówki gastronomiczne)
 2. Zgoda na sprzedaż:
  • W przypadku powierzchni prywatnych (centra handlowe, pasaże, grunty prywatne) należy podpisać umowę na dzierżawę z właścicielem.
  • W przypadku powierzchni należących do miasta lub gminy (pasy drogowe, chodniki, parki) należy udać się do odpowiedniego pośrednika – Urzędu Miasta, Gminy, Zarządu Dróg miejskich i określić interesującą nas lokalizację. Każde miasto może ustalić odrębne warunki dla swoich terenów, zazwyczaj jest to zamknięty katalog miejsc, na których dopuszczalna jest taka działalność. W niektórych miastach wygląd wózka lub roweru należy skonsultować z Architektem Miasta – z naszej strony dopasowujemy się do wymagań pod względem wykończenia.
 3. Dopuszczenie mobilnego punktu do sprzedaży przez wojewódzką stację sanitarno-epidemiologiczną.
  Przed podjęciem decyzji o zakupie roweru czy wózka należy udać się do Sanepidu celem zweryfikowania projektu.Niezbędny do tego będzie rysunek techniczny, który w razie potrzeby udostępni nasza firma.Podstawowe wymogi sanepidu:

  • Wózek lub rower powinien być wyposażony w zlew. W niektórych województwach Sanepid wymaga ciepłej wody, w innych nie. Tę kwestię prosimy sprawdzać indywidualnie – z naszej strony dopasowujemy się do wymogów sanitarnych;
  • Wózek lub rower powinien posiadać atest PZH – otrzymają go Państwo od nas;
  • Osoba sprzedająca musi posiadać aktualne badania lekarskie do celów sanitarno-epidemiologicznych;
  • Osoba sprzedająca powinna mieć zapewniony dostęp do WC w odległości 75m od stoiska;
  • Osoba sprzedająca powinna mieć dostęp do szatni oraz szafki BHP zawierającej środki czystości;
  • Mobilny punkt sprzedaży powinien być magazynowy w pomieszczeniu zadaszonym, posiadającym w wyposażeniu osobną umywalkę, umożliwiającą umycie wózka lub roweru.

Dzięki niezawodnej technologii zasilania mobilnego rowery mogą pracować niezależnie do 48 godzin. Energia pobierana jest z akumulatorów żelowych, które są bezpieczne dla środowiska ze względu na brak emisji szkodliwych oparów kwasu siarkowego. Szczelna i wzmocniona obudowa z ABS daje bezpieczeństwo podczas transportu. W skład instalacji wchodzi akumulator, przetwornica oraz zewnętrzna ładowarka. Czas ładowania to około 6 godzin. Dla wygody, instalacja posiada wyświetlacz stanu naładowania. Nie należy przeciążać urządzenia. Praca pod większym obciążeniem niż znamionowe może spowodować uszkodzenie przetwornicy, nie należy także zbyt głęboko rozładowywać akumulatora. Może to spowodować jego krótsze działanie.

Całkowita dopuszczalna waga wraz z rowerzystą, urządzeniami i towarem – 500 kg

Tak rozbudowany profil sprzedaży możliwy jest tylko z większego, stacjonarnego punktu. Rowery i wózki powinny być zaprojektowane do sprzedaży ograniczonej liczby produktów, ponieważ ich powierzchnia sprzedażowa, produkcyjna oraz magazynowa również jest ograniczona. Konieczne jest osiągnięcie kompromisu w kwestii wyposażenia (dobór urządzeń), wielkości (aby był mobilny nie może być zbyt duży), magazynu (przy dużej różnorodności produktów może zabraknąć miejsca do przechowywania produktów) oraz zasilania (wielkość akumulatora, ilość butli z gazem).
W związku z powyższym prosimy o przemyślane i rozsądne podejście do tematu.

Oczywiście, rowerem gastronomicznym można swobodnie jeździć po płaskiej nawierzchni. Zdecydowanie należy uważać na wyboiste drogi oraz krawężniki. Pokonywanie długich dystansów może być uciążliwe ze względu na wagę roweru, dlatego też jeżeli magazyn, w którym rower jest przechowywany znajduje się daleko od docelowego miejsca sprzedaży zalecamy napęd elektryczny, przewóz samochodem transportowym bądź przyczepką.

Wybieramy rower, wyposażenie oraz kolorystykę, co potwierdzamy rysunkiem technicznym wraz z opisem. W razie konieczności możemy wykonać wizualizację, która jest odpłatna / 300 pln netto.
Pobieramy zaliczkę w wysokości 50%. Pozostała kwota płatna jest przed dostawą. Dostawa może odbyć się w momencie, kiedy pieniądze są na naszym koncie. Jeżeli to możliwe, zalecamy odbiory osobiste i sprawdzenie roweru na miejscu.
W przypadku, kiedy rower będzie finansowany przez leasing, zaliczka pozostaje j/w. Ostateczną nadpłatę zwrócimy po otrzymaniu wpłaty od leasingodawcy.

Cenę należy ustalać indywidualnie z lokalnym dystrybutorem. Rabaty specjalne udzielane są od 3 sztuk rowerów zakupionych jednorazowo. Warunki płatności pozostają bez zmian bez względu na wielkość zamówienia oraz formę spółki kupującego.
Uruchamiamy cykl produkcyjny, który zazwyczaj trwa 5-6 tygodni.
Czy możemy wykonać rower szybciej? To zależy od ilości zamówień, jakie aktualnie realizujemy. Najczęściej jeżeli rower gotowy jest wcześniej, traktujemy to jako miłą niespodziankę, a nie wiążący termin.
Zaznaczamy, że w przypadku dużego obłożenia na produkcji, termin 5-6 tygodni może się wydłużyć. Informujemy o tym wcześniej.
Pamiętaj, że czas, który opisujemy powyżej odnosi się do wyprodukowania Twojego roweru. Jeżeli nie będziesz miał czasu na odbiór w dniu wykonania lub końcowa płatność będzie księgowała się dzień dłużej – z pewnością dojdzie dzień lub dwa.

Nie. Usługa świadczona jest przez firmę zewnętrzną. Zaznaczamy, że nie ponosimy odpowiedzialności za czas dostawy.

Nie, projekty tworzone są w porozumieniu z rzeczoznawcą ds. sanitarno-epidemiologicznych i spełniają wymogi higieniczne natomiast za złożenie wniosku oraz odbiór sanepidu odpowiedzialny jest kupujący.