Rower do lodów

Slide
Image module
Image module

Opis

Któż z nas nie lubi lodów? Ciężko się im oprzeć w upalne dni. Dzięki rowerowi do lodów jesteśmy w stanie dotrzeć do klientów bez potrzeby otwierania lodziarni. Bulwary, parki, plaże, imprezy okolicznościowe to miejsca, gdzie rower sprawdza się doskonale. Klasyczny wygląd, skrzynia w kształcie łódki oraz genialny w swojej prostocie dach sprawiają, że nikt nie przejdzie obok obojętnie. System zasilania mobilnego gwarantuje możliwość pracy przez cały dzień bez potrzeby podłączania do sieci elektrycznej. Do roweru możemy zmieścić 7 kuwet plus dodatkowe 7 pod spodem jako zapas, co daje nam możliwość sprzedaży około 420 porcji po dwie gałki na jednym załadunku lub mnóstwo miejsca na lody impulsowe.
Wymuszony obieg powietrza, oraz zwiększona moc chłodnicza gwarantuje utrzymanie odpowiedniej temperatury. Rower wyposażony jest
w zlew do mycia rąk, oraz łyżek do lodów. Pojemna skrzynia na tyle urządzenia pomieści zapas wafli lub opakowań do serwowania lodów na cały dzień.

Możliwości sprzedaży
Image
Lody
Image
Lody impulsowe
Zasilanie
Image
Prąd
Wymiary

Wymiary skrzyni (mm): 1800x800x690 h
Wymiary roweru (mm): 3100x1050x2200 h
Wymiary roweru ze skrzynią (mm): 3200x1050x2200 h
Wysokość po złożeniu dachu (mm): 1700 h

Wizualizacja jest poglądowa.

Pobierz kartę katalogową
402 kB
Wyślij zapytanie
Image
Button

  Wyposażenie roweru do lodów

  Image
  Mocne 21 calowe koła
  Dzięki zastosowaniu solidnych, 21 calowych kół o średnicy 68 cm, poruszanie się po miejskich drogach staje się proste.
  Image
  Solidna rama malowana na dowolny kolor
  Rama rowerowa, składająca się z podwójnej rury, zapewnia stabilność prowadzenia oraz gwarantuje utrzymanie całej konstrukcji. Przykręcona do przedniej części roweru
  za pomocą 4 mocnych śrub, pozwala na demontaż podczas serwisu lub transportu. Przy zamówieniu istnieje możliwość pomalowania ramy na dowolny kolor
  z palety RAL.
  Image
  Duży uchwyt do prowadzenia
  Dzięki zastosowaniu dużego uchwytu, rower wygląda ciekawiej, a samo prowadzenie staje się łatwiejsze. Uchwyt został osadzony
  na wzmocnionych stalowych profilach dla wytrzymałości oraz posiada drewniany uchwyt malowany na kolor obudowy.
  Image
  Promień skrętu 4 m
  Dzięki zoptymalizowanemu promieniowi skrętu rower z łatwością porusza się po miejskich uliczkach. Ograniczniki skrętu odpowiadają
  za bezpieczeństwo i gwarantują, że rower nie wywróci się na zakręcie.
  Image
  Hamulec hydrauliczny z opcją hamulca postojowego
  Najmocniejsze dostępne na rynku hamulce gwarantują bezpieczeństwo podczas jazdy,
  a opcja hamulca „postojowego” ułatwia zaparkowanie roweru gastronomicznego
  w miejscu docelowej pracy.
  Image
  Stalowa obudowa
  Malowana na dowolny kolor z palety RAL, dzięki czemu Twój rower będzie jedyny
  w swoim rodzaju. Dodatkowo możesz ją pomalować na inny kolor niż rama – będzie ciekawiej!
  Image
  Dach z nieprzemakalnego materiału o wybranym kolorze
  Dach wykonany z nieprzemakalnego materiału codura. Podgumowany materiał jest bardzo wytrzymały i odporny na uszkodzenia mechaniczne. W celu wyprania dachu, całość możemy łatwo zdjąć ze stelaża rozwiązując kilka sznurków. Materiał dostępny w kilku kolorach. Istnieje możliwość nadruku logo na materiał.
  Image
  Nierdzewny blat
  Aby zwiększyć żywotność oraz poprawić higienę pracy rower posiada nierdzewny blat. Zawsze łatwy do wyczyszczenia i odporny na urazy mechaniczne.
  Image
  Uniwersalny klucz do wszystkich szafek
  Wszystkie szafki w rowerze, otwieramy i zamykamy jednym kluczem. W przypadku, kiedy klucz zostanie zgubiony, w łatwy sposób będziemy w stanie dostarczyć Ci nowy komplet.
  Image
  Wbudowany zlew
  Rower posiada zlew, w którym można umyć ręce i podręczne akcesoria. Podłączony do zbiornika z wodą, który w łatwy sposób można uzupełnić oraz zbiornika na brudną wodę. Zbiornik na brudną wodę opróżnia się za pomocą łatwo dostępnego zaworu umieszczonego pod rowerem.
  Image
  Wlew wody w łatwo dostępnym miejscu
  Zbiornik na czystą wodę o pojemności 10 l, wyposażony jest w wlew wody z uchylną nakładką. Dzięki zastosowaniu podziałek w środku zbiornika, woda jest stabilna w trakcie jazdy i nie wylewa się. Zarówno zbiornik na czystą oraz brudną wodę w łatwy sposób można wyciągnąć z szafki w celu umycia.
  Image
  Bagażnik
  Aby zwiększyć magazyn zamiast bagażnika z tyłu zamontowaliśmy szafkę o wymiarach(mm) 600x400x400 h. Z pewnością pomieści mnóstwo przydatnych rzeczy.
  Image
  Instalacja elektryczna pozwalająca na dzień pracy
  Niezawodna technologia mobilnego zasilania składająca się z akumulatorów żelowych, ładowarki i przetwornicy. Instalację ładuje się poprzez wpięcie kabla do sieci elektrycznej. Czas ładowania to około 6 godzin. Dla wygody instalacja posiada wyświetlacz stanu naładowania akumulatorów.
  Image
  Konserwator na 7 kuwet
  Wbudowane urządzenie mroźnicze, które pomieści 7 kuwet plus dodatkowe 7 pod spodem jako zapas, okrągłych kuwet na lody. Wbudowane w estetyczy sposób, zamykane stylowymi pokrywami w klimacie retro. W środku urządzenia wbudowany
  12 voltowy, bezpieczny wentylator, który rozprowadza temperaturę. Możliwość ustawienia temperatury w zakresie -12°C do -21°C.
  Image
  Kształt
  Zaokrąglony przód roweru w kształcie łódki z pewnością przyciągnie klientów. Laserowo wycinany kształt oraz idealne wykończenie wyróżni mobilną lodziarnię na tle pozostałych urządzeń.
  Image
  Odpływ w urządzeniu mroźniczym
  Aby ułatwić rozmrażanie konserwatora, zaprojektowaliśmy specjalny odpływ, który został umieszczony w dolnej części roweru. Łatwy dostęp sprawia, że wystarczy wyłączyć urządzenie, aby nadmiar lodu stopniał i wydostał się na zewnątrz.

  Rower do lodów

  Obejrzyj wideo prezentację tego roweru!

  Poznaj najbardziej popularne urządzenie do mobilnej sprzedaży lodów w Europie.
  Klasyczny wygląd, pojemność 7 kuwet plus dodatkowe 7 pod spodem jako zapas, niezależna praca przez 8 godzin.
  Sprawdź nasz rower do lodów!

  Image
  JG Gastro
  Sprawdź i subskrybuj nasz kanał na YouTube
  Image

  Opcje wykonania

  Dostępne kolory dachu materiałowego

  Cordura podgumowana

  Dostępne kolory skrzyni stalowej

  Image
  Czerń
  Image
  Brąz
  Image
  Cappuccino
  Image
  Biel
  Image
  Paleta RAL

  Napęd elektryczny

  W naszych rowerach montujemy napędy elektryczne. Sprawdź ich możliwości!
  Gliczarów Górny. Jeden z etapów Tour De Pologne. 5,4 km ostrego podjazdu o nachyleniu sięgającym 16%. Gdzie lepiej moglibyśmy sprawdzić nasz rower?

  E-bike to wspaniałe rozwiązanie wspomagające obsługę w trakcie transportu roweru. Silniki montowane centralnie w rowerach gastronomicznych dają niebywałe efekty i w znaczny sposób ułatwiają pracę. Szczególnie polecamy E-bike dla tych, którzy muszą często się przemieszczać. Chcesz sprawdzić jak radzi sobie nasz napęd elektryczny? Przygotowaliśmy dla Ciebie film!

  Image
  JG Gastro
  Sprawdź i subskrybuj nasz kanał na YouTube
  Image

  Do naszych rowerów przygotowaliśmy pełną gamę akcesoriów uzupełniających dzięki którym praca jest sprawna, a Ty masz więcej możliwości na prezentację i sprzedaż produktów. Sprawdź je wszystkie w katalogu.

  Sprawdź naszą ofertę