Rower do lodów

Slide
Image module
Image module

Opis

Któż z nas nie lubi lodów? Ciężko się im oprzeć w upalne dni. Dzięki rowerowi do lodów jesteśmy w stanie dotrzeć do klientów bez potrzeby otwierania lodziarni. Bulwary, parki, plaże, imprezy okolicznościowe to miejsca, gdzie rower sprawdza się doskonale. Klasyczny wygląd, skrzynia w kształcie łódki oraz genialny w swojej prostocie dach sprawiają, że nikt nie przejdzie obok obojętnie. System zasilania mobilnego gwarantuje możliwość pracy przez cały dzień bez potrzeby podłączania do sieci elektrycznej. Do roweru możemy zmieścić 7 kuwet plus dodatkowe 7 pod spodem jako zapas, co daje nam możliwość sprzedaży około 420 porcji po dwie gałki na jednym załadunku lub mnóstwo miejsca na lody impulsowe.
Wymuszony obieg powietrza, oraz zwiększona moc chłodnicza gwarantuje utrzymanie odpowiedniej temperatury. Rower wyposażony jest
w zlew do mycia rąk, oraz łyżek do lodów. Pojemna skrzynia na tyle urządzenia pomieści zapas wafli lub opakowań do serwowania lodów na cały dzień.

Możliwości sprzedaży
Image
Lody
Image
Lody impulsowe
Zasilanie
Image
Prąd
Wymiary

Wymiary skrzyni (mm): 1800x800x690 h
Wymiary roweru (mm): 3100x1050x2200 h
Wymiary roweru ze skrzynią (mm): 3200x1050x2200 h
Wysokość po złożeniu dachu (mm): 1700 h

Wizualizacja jest poglądowa.

Pobierz kartę katalogową
402 kB
Wyślij zapytanie
Image
Button

*

*

*

*

Wyposażenie roweru do lodów

Image
Mocne 21 calowe koła
Dzięki zastosowaniu solidnych, 21 calowych kół o średnicy 68 cm, poruszanie się po miejskich drogach staje się proste.
Image
Solidna rama malowana na dowolny kolor
Rama rowerowa, składająca się z podwójnej rury, zapewnia stabilność prowadzenia oraz gwarantuje utrzymanie całej konstrukcji. Przykręcona do przedniej części roweru
za pomocą 4 mocnych śrub, pozwala na demontaż podczas serwisu lub transportu. Przy zamówieniu istnieje możliwość pomalowania ramy na dowolny kolor
z palety RAL.
Image
Duży uchwyt do prowadzenia
Dzięki zastosowaniu dużego uchwytu, rower wygląda ciekawiej, a samo prowadzenie staje się łatwiejsze. Uchwyt został osadzony
na wzmocnionych stalowych profilach dla wytrzymałości oraz posiada drewniany uchwyt malowany na kolor obudowy.
Image
Promień skrętu 4 m
Dzięki zoptymalizowanemu promieniowi skrętu rower z łatwością porusza się po miejskich uliczkach. Ograniczniki skrętu odpowiadają
za bezpieczeństwo i gwarantują, że rower nie wywróci się na zakręcie.
Image
Hamulec hydrauliczny z opcją hamulca postojowego
Najmocniejsze dostępne na rynku hamulce gwarantują bezpieczeństwo podczas jazdy,
a opcja hamulca „postojowego” ułatwia zaparkowanie roweru gastronomicznego
w miejscu docelowej pracy.
Image
Stalowa obudowa
Malowana na dowolny kolor z palety RAL, dzięki czemu Twój rower będzie jedyny
w swoim rodzaju. Dodatkowo możesz ją pomalować na inny kolor niż rama – będzie ciekawiej!
Image
Dach z nieprzemakalnego materiału o wybranym kolorze
Dach wykonany z nieprzemakalnego materiału codura. Podgumowany materiał jest bardzo wytrzymały i odporny na uszkodzenia mechaniczne. W celu wyprania dachu, całość możemy łatwo zdjąć ze stelaża rozwiązując kilka sznurków. Materiał dostępny w kilku kolorach. Istnieje możliwość nadruku logo na materiał.
Image
Nierdzewny blat
Aby zwiększyć żywotność oraz poprawić higienę pracy rower posiada nierdzewny blat. Zawsze łatwy do wyczyszczenia i odporny na urazy mechaniczne.
Image
Uniwersalny klucz do wszystkich szafek
Wszystkie szafki w rowerze, otwieramy i zamykamy jednym kluczem. W przypadku, kiedy klucz zostanie zgubiony, w łatwy sposób będziemy w stanie dostarczyć Ci nowy komplet.
Image
Wbudowany zlew
Rower posiada zlew, w którym można umyć ręce i podręczne akcesoria. Podłączony do zbiornika z wodą, który w łatwy sposób można uzupełnić oraz zbiornika na brudną wodę. Zbiornik na brudną wodę opróżnia się za pomocą łatwo dostępnego zaworu umieszczonego pod rowerem.
Image
Wlew wody w łatwo dostępnym miejscu
Zbiornik na czystą wodę o pojemności 10 l, wyposażony jest w wlew wody z uchylną nakładką. Dzięki zastosowaniu podziałek w środku zbiornika, woda jest stabilna w trakcie jazdy i nie wylewa się. Zarówno zbiornik na czystą oraz brudną wodę w łatwy sposób można wyciągnąć z szafki w celu umycia.
Image
Bagażnik
Aby zwiększyć magazyn zamiast bagażnika z tyłu zamontowaliśmy szafkę o wymiarach(mm) 600x400x400 h. Z pewnością pomieści mnóstwo przydatnych rzeczy.
Image
Instalacja elektryczna pozwalająca na dzień pracy
Niezawodna technologia mobilnego zasilania składająca się z akumulatorów żelowych, ładowarki i przetwornicy. Instalację ładuje się poprzez wpięcie kabla do sieci elektrycznej. Czas ładowania to około 6 godzin. Dla wygody instalacja posiada wyświetlacz stanu naładowania akumulatorów.
Image
Konserwator na 7 kuwet
Wbudowane urządzenie mroźnicze, które pomieści 7 kuwet plus dodatkowe 7 pod spodem jako zapas, okrągłych kuwet na lody. Wbudowane w estetyczy sposób, zamykane stylowymi pokrywami w klimacie retro. W środku urządzenia wbudowany
12 voltowy, bezpieczny wentylator, który rozprowadza temperaturę. Możliwość ustawienia temperatury w zakresie -12°C do -21°C.
Image
Kształt
Zaokrąglony przód roweru w kształcie łódki z pewnością przyciągnie klientów. Laserowo wycinany kształt oraz idealne wykończenie wyróżni mobilną lodziarnię na tle pozostałych urządzeń.
Image
Odpływ w urządzeniu mroźniczym
Aby ułatwić rozmrażanie konserwatora, zaprojektowaliśmy specjalny odpływ, który został umieszczony w dolnej części roweru. Łatwy dostęp sprawia, że wystarczy wyłączyć urządzenie, aby nadmiar lodu stopniał i wydostał się na zewnątrz.

Rower do lodów

Obejrzyj wideo prezentację tego roweru!

Poznaj najbardziej popularne urządzenie do mobilnej sprzedaży lodów w Europie.
Klasyczny wygląd, pojemność 7 kuwet plus dodatkowe 7 pod spodem jako zapas, niezależna praca przez 8 godzin.
Sprawdź nasz rower do lodów!

Image
JG Gastro
Sprawdź i subskrybuj nasz kanał na YouTube
Image

Opcje wykonania

Dostępne kolory dachu materiałowego

Cordura podgumowana

Dostępne kolory skrzyni stalowej

Image
Czerń
Image
Brąz
Image
Cappuccino
Image
Biel
Image
Paleta RAL

Napęd elektryczny

W naszych rowerach montujemy napędy elektryczne. Sprawdź ich możliwości!
Gliczarów Górny. Jeden z etapów Tour De Pologne. 5,4 km ostrego podjazdu o nachyleniu sięgającym 16%. Gdzie lepiej moglibyśmy sprawdzić nasz rower?

E-bike to wspaniałe rozwiązanie wspomagające obsługę w trakcie transportu roweru. Silniki montowane centralnie w rowerach gastronomicznych dają niebywałe efekty i w znaczny sposób ułatwiają pracę. Szczególnie polecamy E-bike dla tych, którzy muszą często się przemieszczać. Chcesz sprawdzić jak radzi sobie nasz napęd elektryczny? Przygotowaliśmy dla Ciebie film!

Image
JG Gastro
Sprawdź i subskrybuj nasz kanał na YouTube
Image

Do naszych rowerów przygotowaliśmy pełną gamę akcesoriów uzupełniających dzięki którym praca jest sprawna, a Ty masz więcej możliwości na prezentację i sprzedaż produktów. Sprawdź je wszystkie w katalogu.

Sprawdź naszą ofertę