Dlaczego warto nas wybrać?

Od początku naszej działalności w gastronomii zajmujemy się projektowaniem i optymalizacją miejsca pracy. W przypadku przyczep czy też wózków gastronomicznych ma to niebywałe znaczenie ze względu na ograniczoną przestrzeń. Zabudowy barowe są kolejnym przykładem gdzie ich rozplanowanie ma niebagatelny wpływ na późniejszą wygodę pracy oraz wydajność.
W naszej ofercie znajdą Państwo gotowe moduły barowe dzięki którym ułożenie całości staje się proste, powtarzalne oraz w razie potrzeby łatwe do zmiany.
Kompletne zabudowy barowe przeznaczone do kawiarni, restauracji, dyskotek, stacji benzynowych oraz innych projektujemy indywidualnie. Zdobyte doświadczenie potwierdzone referencjami pozwala nam na dostosowanie się do wymagań, potrzeb i budżetów klientów.
Uzupełnieniem barów jest pełna gama urządzeń takich jak blendery, ekspresy, kostkarki czy chłodnictwo. Sprawdzonych i sugerowanych dostawców wymieniamy w niniejszym katalogu.
Mamy nadzieję, że przygotowany przez nas oferta barów przybliży Państwu zagadnienia ich optymalizacji i pomoże w wykonaniu tego właściwego – waszego.

Sprawdź naszą ofertę

MODUŁY BAROWE | CATERINGOWE
BARY NA ZAMÓWIENIE
WIESZAKI

Pobierz katalog

Zapoznaj się bliżej z ofertą i miej ją zawsze pod ręką.

Jeżeli będziesz mieć dodatkowe pytania lub wątpliwości, pamiętaj, że zawsze jesteśmy do Twojej dyspozycji.

Pobierz katalog
4 317 kB

Restauracja Wierzynek

Zabudowa barowa w jednej z najstarszych polskich restauracji – Wierzynek
Sprawdź detal. Zobacz wykonanie.

Oglądaj teraz!

Image
JG Gastro
Sprawdź i subskrybuj nasz kanał na YouTube
Image

Dostawcy, których wybraliśmy

Lata praktyki przy tworzeniu barów pozwoliły na wybór odpowiednich partnerów. Dzięki doświadczeniu jakie zebraliśmy oraz opiniom naszych klientów wyselekcjonowaliśmy wąskie grono producentów, z którymi współpracujemy. Dzięki realizacji wielu inwestycji, opartych na sprawdzonych rozwiązaniach jesteśmy w stanie lepiej poznać same urządzenia, znać ich detale, możliwości, oraz móc sprawniej reagować w razie ewentualnej awarii